Ten správný lék na trable a smutky

Také už máte všeho takříkajíc nad hlavu? Valí se na vás pracovní, nebo školní povinnosti, a navíc ještě počínající hektická předvánoční doba. Právě v ten okamžik je nejvyšší čas zajít si vyčistit hlavu do jump aréna Zličín, kde zapomenete na všechny starosti a doslova a do písmene se z nich můžete vyskákat!  V našem centru je pro vás připraveno šestnáct atrakcí s různou náročností. Pro začátek zvolte hodinový pobyt, při kterém se seznámíte s prostředím, technikou skákání a dalších aktivit.
Pokud se necítíte být zrovna silní v kramflecích pro salta na trampolínách, vyzkoušejte třeba atrakci
GIGANT ROLLER, jehož zdolání od vás bude vyžadovat velkou dávku citu pro rovnováhy a trpělivosti.
Vaši sílu, obratnost a mysl prověří interaktivní lezecká stěna INTERACTIVE WALL, s pěti volitelnými hrami pro dospělé i děti. Pokud se chcete královsky pobavit, zavítejte si s přáteli zahrát LIVING TABLE FOOTBAL. Funguje skutečně jako známá hra “fotbálek”. Hráči jsou pásy připoutáni k tyčím a pohybovat se mohou jako figurky pouze do stran. Jestliže vám ještě zbude dostatek sil, vyzkoušejte třeba TOWER-PYRAMIDU. I když se vám její zdolání bude zdát na první pohled hračkou, nenechte se mýlit. Tato věž se totiž jen tak lehce nedá pokořit. Vyzkoušet roli provazochodce s dokonalou stabilitou těla si můžete bez obav na SLACKLINE, speciálním pružném laně, nataženém v bezpečné výšce nad takzvanou pěnovou jámou, takže žádné obavy z pádů. To ostatně nehrozí ani v jednom z případů našich atrakcí. Všechny jsou dokonale jištěné měkkými dopady. Na některé z nich je povolen vstup od patnácti let.Dlaně poskládané do tvaru slunce
 
Všechny atrakce a jejich možnosti shlédnete na fotogalerii umístěné na našich stránkách, kde také najdete ceník a kontakty.
Nepodávejte se stresu a smutku! Přijďte je vyplavit tou správnou dávkou adrenalinu do naší arény.