Adrenalin mezi kolegy na pracovišti

Takové situace, kdy máme doslova chuť někoho odstřelit, zajisté prožil každý. Na pracovišti jsou občas všichni na ránu, jelikož dobrý kolektiv se zkrátka musí vybudovat. A když je přátelská atmosféra na pracovišti, poté se i lépe pracuje nebo se vůbec s jinou náladou nastupuje do pracovní směny. Nicméně i šéf je někdy pěkně na odstřel, co si budeme povídat. Proč ale potom nesplnit si tajné přání a nevyzvat ho na souboj. Nebo lépe, proč nevyzvat všechny na souboj. Nebude se tedy střílet doopravdy, ale alespoň zamířit a trefit se dá. Laser gamer Praha https://www.lazerfunpraha.cz pořádá totiž různé firemní večírky nebo teambuildingové akce. Mnohdy společně strávené chvilky při nějaké adrenalinové zábavě dokáže stmelit kolektiv více, než ji jen někdo může pomyslet. A laser game je ideální forma, jak se odreagovat od zaměstnání a tak trochu si do kolegů zastřílet.

DSC8113

Trochu se společně pobavit není na škodu

Střelba pistolemi, které mají čidlo na svého kolegu nebo kolegyni není bolestivé ani nijak škodlivé. Před vstupem do arény jsou všichni vybaveni nejen vestami s viditelnými svítícími prvky, které jsou umístěny na ramenou, šíji a zádech, ale také dostatečně proškoleni, co mají dělat. Strategii, jak zvítězit si ale musí určit každý sám. Pokud si tuto aktivitu chcete zvolit jako doplňkový program školící akce, tak to také není žádný problém. Stejně tak jako možnost cateringu. Je pravdou, že při skotačení pěkně vyhládne a také se nesmí zapomínat na doplnění tekutin, tudíž občerstvení je na místě. Většinou takto vznikají nová přátelství a také stmelený kolektiv. Již jen proto by šéf nějakou tu újmu mohl strpět.

DSC_0204

Trefa do černého

Teda vlastně do kolegy, aby to bylo úplně přesné. Cílem hry je totiž nasbírat co nejvíce bodů, což je přirozeně součástí všech her. Ale body se získávají za přesné zásahy, a jak moc kdo byl úspěšný, se dozví každý na světelné tabuli. Dokonce se zjistí, kdo po kom nejvíce šel a kdo je nejlepší bojovník ze zvolené skupiny. A pozor hra je skutečně návyková, tudíž nebude trvat dlouho a se stejným nebo možná i větším týmem nastoupíte znovu do boje.